Переваги покупки квитків з сервісом PROIZD

Сервіс PROIZD пропонує покупку залізничних квитків в онлайн режимі, безпосередньо від Укрзалізниці. Це простий, безпечний та надійний спосіб придбання квитків на поїзди в Україні.

Можливості сервісу

Зайшовши на сайт https://proizd.ua/, обравши напрямок, місце та час можна купити будь-який квиток на будь-який поїзд від Укрзалізниці. Тут також можна оглянути розклад руху всіх поїздів Укрзалізниці. Вибравши зручний напрямок та потрібний час, можна подивитися в інтерактивному режимі розкладку всіх вагонів та вибрати зручні вільні місця, таким чином уникнувши місць біля туалету або в прохідних зонах.

Більшість українців уже давно перейшли на покупку квитків онлайн. Це максимально зручно та безпечно, достатньо мати банківську картку та пристрій з виходом в інтернет. Не треба їздити далеко на залізничний вокзал, стояти у великих чергах та витрачати свій час, коли купити квитки можна з будь-якої точки світу. Оплачувати можна картками VISA/MASTER CARD/MAESTRO.

На сайті можна отримати всю необхідну інформацію про поїздки та ознайомитись із правилами Укрзалізниці. Кожен пасажир має право на безкоштовне перевезення багажу, вагою до 36 кг, все що понад норму оплачується додатково. Також є особливі правила проїзду тварин, з якими можна ознайомитися на сайті.

Електронні квитки не потрібно обмінювати в касі вокзалу, їх можна показати в електронному вигляді безпосередньо зі свого пристрою. При посадці у вагон важливо надати оригінал документа, на який було куплено білого. Є варіант купівлі квитків з відкладеною печаткою, він має на увазі друк квитка на паперовому носії в касі залізничного вокзалу.

Після того, як було сплачено будь-який з квитків, автоматично створюється обліковий запис та особистий кабінет. У ньому зберігаються всі куплені квитки і можна повернути його назад. Напроти кожного діючого квитка є кнопка зробити повернення, при цьому автоматично буде розрахована та утримана комісія за цю процедуру. Сума компенсації залежить від строку до відправлення поїзда. Кошти надходять на карту, якою було сплачено квиток протягом 3-х робочих днів і повністю залежить від роботи банку.

Купувати із сервісом PROIZD вигідно, просто та надійно. Тут можна вибирати напрямок, місця та час, не виходячи з дому та не відпрошуючись з роботи. Не треба витрачати час на поїздки на залізничний вокзал, адже купити залізничний квиток можна з мобільного телефону або планшета з будь-якої точки світу.