«Розумні» грилі Napoleon: канадська техніка для смачного барбекю

Канадський бренд Napoleon добре відомий любителям смачного барбекю. Компанія пропонує пристрої різних типів, але будь-який з них забезпечує можливість швидко і смачно приготувати ніжне ароматне м’ясо, рибу та інші страви.

Вибрати надійний і практичний гриль можна за посиланням https://grillshop.com.ua/napoleon.html у магазині спеціалізованого обладнання Grill Shop.

Асортимент виробів Napoleon

Канадський виробник створює прогресивне грилінг-обладнання різних типів. Можна вибрати:

  • Газовий або вугільний гриль. Устаткування різної потужності, габаритів, оснащене не однаковим набором опцій для комфортного використання як в домашніх умовах, так і в професійних масштабах (великому ресторані, готелі).
  • Комплектуючі для обладнання. Це можуть бути тумби, обмежувачі, декоративні панелі, тримачі, ручки управління.
  • Аксесуари та сировина для комфортного приготування. Можна вибрати ліхтар для гриля, ємності для жиру, кубики для розпалювання, деревне вугілля, тримач приладів, щипці з фіксатором тощо.
  • Приладдя для догляду за обладнанням. Компанія пропонує щітки для чищення гриля (сталеві та латунні), абразивні скрабери, трирядні щітки тощо.

Завдяки широкому вибору комплектуючих і додаткових аксесуарів зручно готувати та підтримувати вибране обладнання в робочому стані. За необхідності можна швидко замовити комплектуючі та оперативно замінити їх. Це особливо важливо, якщо використовується професійний гриль у закладі громадського харчування, де його простій може призвести до дискомфорту відвідувачів і збитків власників.

Ключові особливості грилів Napoleon

Грилі компанії Napoleon називають «розумними» завдяки великій кількості корисних функцій, якими вони оснащуються. При створенні такого обладнання використовуються передові технології та інноваційні рішення, а результат – численні переваги таких пристроїв порівняно з технікою конкурентів. Серед них:

  • надійність – використовуються тільки міцні та перевірені матеріали (нержавіюча сталь, чавун, кераміка);
  • ергономічність форм;
  • запатентована форма WAVE (решітки-барбекю з унікальним малюнком);
  • поліпшена безпека експлуатації (термоізольовані ручки, жароміцні кришки);
  • просте і зручне регулювання температурних режимів.

Купуючи грилі канадського бренду Napoleon можна отримати надійне і довговічне обладнання з поліпшеними функціональними можливостями. У каталозі магазину Grill Shop великий вибір конструкцій різного типу для будь-яких потреб.